Veepüstik on veetorustiku vertikaalne lõik koos sulgeklapiga, mis sulgeb vee. Kui olete märganud leket, rooste on WC-s või köögis torud rikkunud, püstik on  muutunud kasutuskõlbmatuks, aitavad probleemi kõrvaldada meie firma spetsialistid.

 Millal tuleb torusid vahetada

Külma ja kuuma vee torud tuleb välja vahetada siis, kui  veevarustussüsteemis on tõrked ühel neist põhjustest:

 • metallkonstruktsioonide kõlblikkusaja lõppemine;
 • rikke korral vajab sanitaarsõlm täielikku remonti koos torude vahetusega;
 • avarii korral immitseb roostes torudest vett. Need võivad igal hetkel lõhkeda ja omaniku korteri üle ujutada ning naabritele kahju tekitada.

 Siis tõttavad appi meie remonditöötajad, kes taastavad vertikaalse torustiku või vahetavad selle täielikult välja. Professionaalsete spetsialistide meeskond kõrvaldab iga rikke.

Soovitame püstiku malmtorud vahetada metallplasttorude või polüpropüleenist analoogide vastu. Polümeeril on mitu vaieldamatut  eelist:

 •   roostekindel;
 •   väga vastupidav – ei deformeeru;
 • selle siledad siseseinad  takistavad lubjakivi ladestumist;
 •  keskkonnaohutu.

 Veevarustuse konstruktsiooni paigalduseks ja vahetamiseks kasutavad meistrid keevitustehnoloogiat. See võimaldab saavutada tugeva ja vastupidava ühenduse. Meie meistrid kasutavad elektrilisi tööriistu, järgides ohutustehnikat.

Veetorud asuvad vannitoas, köögis, WC-s. Need moodustavad keerulise üksteisega põimuva süsteemi, mistõttu peetakse terastorust valmistatud püstiku demonteerimist ja  paigaldust ülimalt keeruliseks sanitaartehniliseks tööks.

 Kuidas töid tehakse

Kõigepealt demonteerivad remonditöölised püstiku – lõikavad ära kulunud sarruse. Edasi paigaldatakse uued seadmed ja isoleeritakse uued plasttorud. Seejärel kontrollitakse paigaldatud torude tööd.

 Meie poole pöördumise eelised

Meie firma kogenud meistrid teevad kõiki sanitaartehnilisi töid. Meie deviis: „ Kvaliteet, usaldusväärsus, garantii!“ Parandame kõiki veevarustussüsteemi rikkeid 100% tulemusega.

Meie spetsialiseeritud firma pakub professionaalsete, suurte kogemustega sanitaartehnikute teenust.

Meie töötajad vahetavad  kütte- või veepüstikud välja või paigaldavad teise kohta kiiresti, kvaliteetselt ja usaldusväärselt nii korter- kui eramajades. Spetsialistid peavad rangelt kinni paigalduse tehnoloogiast ja kasutavad kvaliteetseid materjale, mistõttu teenib süsteem teid pikki aastaid.

 Meie konsultant arvutab välja tööde maksumuse. Püstikute paigalduse/remondi hinnad on meil fikseeritud. Avalduse võib jätta ka firma veebilehele. Töötame ööpäev läbi.

 Meie meistrid sõidavad välja samal päeval. Spetsialistid teevad paigaldustöid, järgides kehtivaid normatiive ja arvestades iga objekti individuaalseid iseärasusi. Kasutatakse vaid uusi materjale.

Kui töö on tehtud, saab tellija kviitungi, kus on kirjas veepüstikute paigalduse ja vahetuse maksumus.

 Mida teenus hõlmab

 •  Teeme keevitustöid.
 • Vahetame kuuma ja külma vee püstikute üksikuid lõike.
 •  Teeme kompleksseid sanitaartehnilisi töid.
 • Remondime avariilisi torustikke ja lukksepp tuleb  kohale kiirkorras.
 • Oleme alati valmis osutama professionaalset  abi veepüstikute vahetamiseks ja paigalduseks!