• Peterburi tee 81-508, 11415 Tallinn

Santehnilised tööd Tallinnas

Santehnikat leidub igas ruumis, kus töötavad või elavad inimesed. Santehniliste tööde teostamist vajab nii alles ehitusjärgus olev kui ka juba kasutusele võetud hoone. Sanitaartehnika pidev kasutamine muudab ajapikku süsteemi elemente kasutuskõlbmatuks, mille tagajärjel tekib vajadus spetsialisti teenuste järele.

Loomulikult võib parandustöid teostada ka iseseisvalt, kuid sellisel juhul tekib oht vaid süvendada riket. Samuti võib ebakvaliteetse remondi tagajärjel, mille teostamisel ei järgita kõiki tehnilisi peensusi, tekkida ettenähtamatu avariiolukord, mis üsna tõenäoliselt toob kaasa suurt rahalist kaotust.

Missuguses Tallinna santehnilises firmas tellida tööde teostamist?   

Et olla kindel, et teenuseid osutatakse asjakohaselt ja kvaliteetselt, tuleb pöörduda vaid usaldusväärsetesse ja hea klientide tagasisidega firmadesse. Valige suuri ja laiahaardelisi ettevõtteid, sest asjaolu, et nad rakendavad komplekslähenemist räägib nende soliidsusest ja suunitlusest tulemusele.

Enam nõutud santehniliste tööde nimekirja kuuluvad:

  • sanitaartehnika demonteerimine ja paigaldamine;
  • veetorustiku paigaldamine;
  • vanni paigaldamine;
  • pesumasina kanalisatsiooni ühendamine;
  • sifooni vahetamine;
  • radiaatori vahetamine;
  • segisti vahetamine;
  • käterätikuivati ümbertõstmine ja vahetamine jne

Et osutada teenuseid nõuetekohaselt vajab spetsialist ametialaseid teadmisi. Ettevõttes Densan töötavad oma ala eksperdid, kellel lisaks erialasele haridusele on olemas ka märkimisväärne eduka töö kogemus. See on eriti tähtis siis, kui jutt käib kallihinnalise tehnika paigaldamisest.

Santehniliste tööde hinnad

Tallinn – suurlinn, mistõttu on ka teenuste hinnad siin küllaltki kõrged. Ettevõte Densan on valmis pakkuda teile mitte ainult sanitaartehniliste tööde teostamise suurepärast kvaliteeti, vaid ka jõukohaseid hindasid. Püsi- ja suurtellijatele on meil ettenähtud soodustused, mis kasvavad proportsionaalselt tellitud tööde mahtudega. Selleks, et arvutada vajalike tööde maksumust võite tutvuda meie hinnakirjaga või võtta ühendust meie teenindusjuhiga, kes nõustab teid teenuste ja nende maksumuse küsimustes.

Me pürgime sellele, et võimalikult rohkem elanikke saaksid kvaliteetseid teenuseid ning muutuksid meie püsiklientideks. Omakorda arendame ja tõstame pidevalt oma professionaalseid oskusi ja laiendame osutatavate teenuste valikut, et te saaksite pöörduda meie poole taas.