• Peterburi tee 81-508, 11415 Tallinn

Ummistuste likvideerimine Tallinnas

Kanalisatsiooni- või veetorude ummistus – suur probleem korterite ja eramajade omanike jaoks. Ebameeldivad lõhnad, veeandmise peatamise vajadus, liigsed majapidamismured viivad inimesi tihtipeale harjumuspärasest töörütmist välja. Selleks, et seda kõike ei juhtuks tuleb võimalikult varakult pöörduda spetsialistide poole.

Ummistuste likvideerimine Tallinnas on ettevõtte „“ spetsialistide peamine spetsialiseerumine. Kogenud, vastavate sertifikaatide ja haridusega ettevõtte torulukksepad töötavad kiiresti ja kvaliteetselt.

Ummistuste peamised põhjused:

  • Intensiivne vee tarbimine.
  • Tugevasti reostatud heitveed.
  • Hooletud üürnikud.

Kõik me ju teame, et ei tohi visata kraanikaussi, vanni või wc-potti igasuguseid olmejäätmeid, lahustamatuid aineid ja materjale, toidujääke.

Peamised ennetusmeetmed ummistuste kiireks likvideerimiseks

  • Filtreerivate restide või võrkude kasutamine olmeseadmete ülevooluavades.
  • Keemiliste või orgaaniliste sanitaartehnika ja kanalisatsioonitorude hooldusvahendite kasutamine.
  • Kontrollida, et kanalisatsiooni ei satuks puu- ja juurviljade koored, samuti pakendid ega lapid.
  • Veetorustik peab olema õigesti monteeritud, äravoolu- ja välistorud peavad olema kvaliteetselt soojustatud.

Väiksemate ummistustega aitavad saada hakkama keemilised olmevahendid, mis desinfitseerivad ja likvideerivad väiksemaid ummistusi. Veetorudes tekkivate ummistuste likvideerimiseks on aga sageli vaja spetsiaalset tehnikat, tööriistu ja oskusi. Mida teha, kui ummistust tekitanud prügi kogunemiskohani pole võimalik kuidagi ulatuda? Võib kasutada sanitaartehnilist trossi, kuid keegi ei saa garanteerida, et te suudate probleemiga ise hakkama saada, isegi juhul, kui tegemist pole eriti raske ummistusega. Tihtipeale võib kogemuseta inimene kahjustada trossi keeramisel toru ennast.

Toru on läinud umbe, mida teha? Kui te näete, et vesi on hakkanud dušikabiinis, vannis või wc-potis tavapärasest aeglasemalt ära voolama, ebameeldiv lõhn säilib pikemat aega, vesi koguneb ning ei voola ära – helistage siis meile ja me teostame veetorude mehaanilist, keemilist või bioloogilist puhastust.

Tähelepanu!

Ärge rakendage rahvaretsepte soolhape või teiste keemiliste ainete kasutamisega, mis ei ole mõeldud kanalisatsioonitorude puhastamiseks. Pidage meeles, et hoides kokku meistri teenuste pealt, võib juhtuda, et tulevikus tuleb teil välja käia kordades suuremat rahasummat.