• Peterburi tee 81-508, 11415 Tallinn

Kvaliteedi garantiiga sanitaartehniku kvalifitseeritud teenused

Vähemalt ühe korra elus vajab toruabi iga inimene, seda eriti tänapäeval, kui ülikiire tehnoloogiate areng nõuab kvalifitseeritud lähenemist. Vananenud tehnika vahetamine  ning uue tehnika paigaldamine vajab mitte ainult teatud teadmisi ja oskusi, vaid ka spetsiaalseid tööriistu ja kulumaterjale, mida igas majas ei leidu.

Sanitaartehnikud ei ole Tallinnas haruldus: selle ametiga tegeleb sadu inimesi, kuid kaugeltki mitte igaüks neist on valmis andma teile kvaliteedi garantiid nende teenuste üsna väikese maksumuse tõttu. On tõesti kahju, et paljud elanikud, olles meelitatud eriti soodsate hindadega, jäävad lõppkokkuvõttes kaotusseisu ning maksavad palju rohkemgi peale teiste inimeste hoolimatuse ja diletantlikkuse tõttu. Selleks, et olla 100% kindel, et sanitaartehniku koju kutsumine ei osutu teie jaoks rahaliseks kaotuseks, tuleb veenduda, et olete pöördunud usaldusväärsesse ja sellel alal professionaalselt tegelevasse ettevõttesse.

Kus leida Tallinnas toruabi?

Kui teil on tekkinud kiireloomuline vajadus sanitaartehniku teenuste järele Tallinnas, siis pöörduge ettevõttesse Densan. Siin saate te lisaks sanitaartehnilisele abile ka nõuandeid, kuidas hooldada kommunikatsioone, et vältida erakorralisi olukordi. Kõikidele teostatud töödele antakse teile vastavate dokumentidega kinnitatud garantiid. Juhul, kui samasugune rike tekib taas, siis selle kõrvaldamine hakkab olema teie jaoks tasuta.

Ettevõtte Densan eeliseks on see, et ta osutab toruabi 24 tundi ööpäevas. Igal kellaajal teostame me järgmisi sanitaartehniliste tööde liike:

  • veetorustiku süsteemi paigaldamist, demonteerimist, remonti;
  • küttesüsteemi paigaldamist, demonteerimist, remonti;
  • kanalisatsiooni süsteemi paigaldamist, demonteerimist, remonti;
  • pesumasina, nõudepesumasina ja boileri paigaldamist ja veetorustikuga ühendamist;
  • sanitaartehnika, vanni, mullivanni, dušikabiini paigaldamist;
  • sifooni, segisti ja muu sanitaartehnika vahetust;
  • Torudes, WC-pottides ja kraanikaussides iga raskusastmega ummistuste likvideerimist;
  • Küttesüsteemi torude laiali viimist;
  • Muid töid.

Santehniku kutsumine Tallinnas – see pole ilmtingimata kallis protseduur. Ettevõtte Densan poolt pakutavad hinnad on jõukohased igaühele. Võtke meiega ühendust veebilehel näidatud telefoninumbril ning me nõustame teid teenuse maksumuse küsimustes. Kui teil on tekkinud erakorraline olukord, siis sõidame teie poole välja 4 minuti jooksul alates väljakutse kõne saamisest.