• Peterburi tee 81-508, 11415 Tallinn

Meie ettevõte tegeleb juba pikemat aega tegevusega, mis aitab paljudel inimestel lahendada probleeme, millega nad ei saa iseseisvalt hakkama, nimelt siis torude remondi ja vahetamisega. Me sammume ajaga kaasa ja sreneme koos sellega, et meie töö oleks efektiivsem ja täiuslikkum.

Me pakume erakorralist abi ööpäevaringselt, olgu tegemist elu- või ärikinnisvaraga. Meil on olemas isiklik autopark, kus kõik autod on varustatud kogu vajaliku tehnika ja tööriistadega ning mis on kättesaadavad 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Me reageerime kiiresti teie väljakutsetele ning pakume toruabi 24h. Me püüame pakkuda oma klientidele parimat teenindust jõukohaste hindadega. Meie missiooniks on tagada alati ausust, usaldusväärsust, kompetentsust, professionaalsust ja puhtust. Meie ettevõte püüab teha oma tööd alati efektiivselt ning töötada selliselt, et jääda püsivalt meie tööstuse ja uusimate tehnoloogiate tipus, mistõttu saame me teostada tööd iga kord kiiresti ja õigesti.

Torutööd Tallinnas on meie kohustuseks. Kui te valite meid, siis ei vali te lihtsalt spetsialisti oma süsteemi parandamiseks, vaid te valite partnerit, kes siiralt hoolitseb teie mugavustundest ja hakkab igal sammul tegema teiega koostööd. Me hindame kõrgelt seda, et pöördute just meie poole ning oleme alati valmis vastama kõikidele teie küsimustele, mis on seotud kodusüsteemidega.

Torutööd Harjumaalon kaugeltki mitte lihtne ülesanne, kuna tihtipeale on tegemist vanade veetorustikega, kui meie meistrid saavad üsna kergesti selle ülesandega hakkama tänu oma suurele töökogemusele. Me ei pea oma tööd lõpuni täidetuks seni, kuni te ei jää meie teenustega täiesti rahule.

Meie ettevõtte eelised:

  • 24 tundi hädaabiteenus
  • kõige viimased tehnoloogiad ja innovatsioonid
  • professionaalsed töötajad 10-aastase töökogemusega
  • seadmestiku vahetamisega seotud objekti ülevaatuse ja hindamise tasuta tegemine
  • kõrgkvaliteetsed materjalid parimatelt tootjatelt
  • töötajate kvalifikatsiooni regulaarne tõstmine ja nende teadmiste ja oskuste kontrollimine

Meie teenused aitavad teil maksimeerida teie torude kasutamise efektiivsust, hoides teie kodu alati õnneliku, tervisliku ja mugavana. Selleks, et aidata teid nende eesmärkide saavutamisel pakume me sanitaartehnika täisremonti ja paigaldust.

Toruitööde hinnakirjaga Tallinnas saate tutvuda meie kodulehel hinnakirja alajaotuses. Kui teil on tekkinud lisaküsimused, võtke meiega julgelt ühendust meie kodulehel näidatud telefoninumbril ning me anname teile detailset konsultatsiooni.