• Peterburi tee 81-508, 11415 Tallinn

On raske üle hinnata tehnosüsteemide hooldusega seotud teenuste tähtsust. Neid vajab iga korteriühistu. Oma mugavuse ja ohutuse huvides ei tasu neid kunagi põlata.

Olemasoleva soojussõlme õigeaegne kontrollimine – on esmatähtis samm selle avariilise seisukorra vältimiseks. Sest on täiesti lubamatu riskida korteriühistu elanike tervisega. Ohutus on alati esikohal. Samuti tagab konstruktsiooni jälgimine ja hooldamine stabiilseid ja meeldivaid kliimatingimusi igas ruumis.

Tehnosüsteemide hooldus

Tehnosüsteemide hooldusega seotud tööde alguses koostatakse kõigepealt täpset ja detailset plaani. Selle aluseks on vastavad juhendid ja ohutusnõuded.

Üks plaani osadest on graafik. Selles on kirjeldatud kõik tehnosüsteemi hooldusega seotud tööd. Neid hakatakse teostama sagedase regulaarsusega, et igasuguse rikke ilmnemisel oleks võimalik seda kohe avastada. See võimaldab kiiresti kõrvaldada defekti ning vältida igasugust kahju ehitisele. 

Soojussõlme hooldus

Kuuma vee ja soojuse tagamine on samuti oluline korteriühistu kõikide elanike jaoks. Kui nendega varustamine mingil põhjusel ootamatult peatub, toob see ilmtingimata kaasa märkimisväärseid ebamugavusi.

Soojussõlme hooldus aitab vältida niivõrd ebameeldivat stsenaariumi. Kogu konstruktsiooni regulaarne ülevaatus ja selle töövõimelisuse kontrollime, samuti profülaktilised hooldustööd võimaldavad teil nautida soojust ilma igasuguste tõgeteta.

Kõik sanitaartehnilised tööd

Ettevõtte töötajad on alati valmis teostada õigeaegselt kõiki vajalikke sanitaartehnilisi töid korteriühistutele. Igaüks neist on kõrgkvalifitseeritud spetsialist, kes on töötanud küttesüsteemi ja veevarustusega seotud alal kaugeltki mitte ühte aastat.

Te ei pea absoluutselt kahtlema, et kõiki sanitaartehnilisi töid teostatakse rangelt vastavalt kehtestatud normidele. Ettevõte garanteerib pakutavate teenuste kvaliteeti ja usaldusväärsust.

Ja nende maksumus üllatab teid meeldivalt. Kõik hinnad on mõistlikud ja iga korteriühistu saab endale lubada professionaalsete töötajate poole pöördumist.

 

Ettevõtte üks peamisi põhimõtteid on muuta elanike elu oma kodudes mugavaks ja ohutuks. Te ei pea enam muretsema, et ühel hetkel jääte te ootamatult ilma vee, soojuse või gaasita.