Vannitoa remont on majas või korteris vajalik ettevõtmine, mida tehakse nii oma jõududega kui ka spetsialistide abiga. Firmasse pöördumise eeliseks on kiire ja kvaliteetne töö ning miinuseks teenuse maksumus, kuid seda ei saa võrrelda ebaõnnestumistega, mis võivad ette tulla iseseisva „uuendamise” käigus.

 Vaatamata ruumi väiksusele, on tööd sama palju kui elu- või magamistoa remondiga, sest väikesesse ruumi tuleb mahutada vann või dušikabiin, kraanikauss, pesumasin ja WC-pott, kui WC ja vannituba on koos.

 Ainult  kindlas järjestuses sooritatavad tegevused aitavad töö kiiresti, õigesti ning lisakuludeta ära teha. Kindlasti mõelge läbi tegevuskava, alates vana viimistluse eemaldamisest kuni vannitarvete paigalduseni.

Vannitoa remondi liigi määramine. Maksumuse arvestus.

 Kõige olulisem kriteerium on raha, mida korteri omanik soovib ruumi parandamiseks kulutada. Näiteks kosmeetiliseks remondiks läheb vähe raha, aga kapitaalremondiks koos kanalisatsioonitorude vahetamisega tuleb rohkem välja käia.

 Pärast kapitaalremonti muutub ruum kardinaalselt: välisilme, seinte ja mööbli värvigamma. Viimistlusmaterjalid remondiks:

  •  Kahhelkiviplaat
  •  Keraamiline graniit
  • Mosaiikplaat
  •  Plastpaneelid

 Kui ruumi pindala ja nurgad mõõdetud, arvutatakse viimistlusmaterjali kogus. Kindluse mõttes on parem võtta ettenägematute asjaolude puhuks rohkem, sest lõikamisel võib plaat puruneda kõveralt ja valest kohast, seega on parem karta kui kahetseda.

 Vanad kraanid, valamu, torud tuleb demonteerida.  Kapitaalremondi korral asendatakse kõik vannitoa detailid täielikult uutega.

Töö algus

 Kapitaalremondi alguses on vaja ruum  täielikult tühjaks teha. Seejärel demonteeritakse seintelt ja laelt sisekujundus – plaadid, vana krohv, tapeet jne. Enne vanade torude paigaldamist tuleb korteris (majas) vesi sulgeda.

 Parim viis torude demonteerimiseks on pöörduda abi saamiseks spetsialistide poole. Nad teevad kõik vajalikud tööd võimalikult lühikese aja jooksul.

Plaatimine

 Remont on üsna töömahukas ettevõtmine, kahhelkiviplaat on kapriisne materjal, mida tuleb hoolikalt käsitseda, et pinda mitte kahjustada. Plaatide või muude keraamiliste materjalide paigaldamine nõuab hoolsust ja pedantsust. Asi pole mitte ainult ilus ja tasasuses, vaid ka kvaliteedis. Kui teha halb segu või plaadid valesti paigaldada, võib sein kokku kukkuda. Seetõttu on sellised tööd parem usaldada meistrile.

 Vannitoa iseseisev remont võtab palju aega ja mis veel halvem –  kogemuste puudumise tõttu  võidakse materjal ära rikkuda, millega kaasnevad suured kulutused. Seetõttu on parem leida spetsialistid ja usaldada oluline töö neile.

Vannitoa kvaliteetne täisvalmisremont.

 Meie firma pakub vannitoa remondi teenuseid. Meie töötajad on koolitatud, omavad vastavaid oskusi. Oleme valmis esitama kõik sertifikaadid, mis lubavad meil seda tüüpi tööd teha. Tänu meistrite professionaalsusele on firmal juhtiv koht linnas remonditeenuste osutamisel.

 Meie firmas  konsulteerib teid kõigepealt disainer, aidates valida sobiva stiili, interjööri ja parimad ning optimaalseimad materjalid.

 Mõne tunni pärast asendab sanitaartehnik vanad torud uutega, misjärel hakkavad tööle ehitajad, kes paari päevaga viimistlevad seinad ja laed, teevad plaatimistööd.

 Pöörduge abi saamiseks meie poole ja me teeme teie vannitoa hubaseks ning originaalseks.