Veetorud tuleb uuesti paigaldada, kui need on pika ekspluatatsiooni tõttu muutunud kasutuskõlbmatuks, lekke korral, samuti siis, kui vannitoas või köögis on vaja ümberplaneerimise tõttu Sooja ja külma vee püstikud mujale paigaldada.

Meie firma osutab professionaalsete sanitaartehnikute teenust. Sooja ja külma vee torustikku paigaldab kõrgelt kvalifitseeritud remonditööliste meeskond.

Mida on vaja teada enne remonti

Kas teie püstikud on vananenud või rivist väljas? Kas need ei sobi vannitoa või köögi interjööriga? Enne nende vahetamist pidage nõu meistriga:

 • Millist torumaterjali on  kõige parem kasutada? Veepüstiku jaoks sobivad polüpropüleentorud. Need deformeeruvad vähem ja nendel on pikk kasutusaeg.
 • Kuidas püstikud paremini seina paigaldada: kas vooderdada kipsplaadiga või katta muude plaatidega.

Kuidas meister töötab

Enne põhitööd teeb meister ettevalmistustöid, arvestab välja torude metraaži, demonteerib vanad torud. Peamine on, et vee jaotus majas funktsioneeriks  nõuetekohaselt.

 Nii Sooja kui külma vee torustiku vahetus  sarnaneb torustiku monteerimisega,  vahe on ainult jootekolbi otsikus.

Kogu püstiku teeb meister ühetüübilistest torudest, et pikendada torustiku ekspluatatsiooniaega ja ennetada edaspidiseid lekkeid.

Ta paigaldab külma vee jaoks polüpropüleenist torud. Sooja vee jaoks peavad olema fooliumiga kaetud polüpropüleenist torud.

Meie spetsialistid kasutavad remondiks kvaliteetseid materjale ja professionaalseid tööriistu. Nad peavad kinni kõikidest tehnilistest normidest

Mõni tund pärast väljakutset on teie probleem lahendatud.

Millest sõltub teenuse hind

 Maksumust mõjutab mitu tegurit:

 •  torude tüüp;
 •  olenevalt ruumide mõõtmetest ja torude hargnemise moodusest  valitakse materjalide kogus;
 • kuidas  torud paigaldatakse – kaetult (neid pole näha) või jäävad nähtavale;
 •  kas remondiks läheb vaja lisaseadmeid.

 Kui tellite meilt teenuse, arvutab mänedžer enne töö maksumuse.

Meie eelised

Külma või Sooja vee püstiku paigalduse või vahetuse võib tellida mis tahes ajal. Pakume kõiki veevarustussüsteemi monteerimise/demonteerimise  teenuseid. Vahetame lahtised torud kaetud torude vastu.

 Sooja ja külma vee torude vahetus on vastutusrikas töö, kuna meie töötajate asjatundlikust tööst sõltub torustiku vastupidavus. Oleme kindlad oma spetsialistides – nad on suutelised täitma iga tellimuse, hoolimata keerukusest.

 •  Sooja ja külma vee torustiku vahetus pole kallis: töötame ilma vahendajateta.
 • Meiega koostööd tehes võite arvestada kõrgeima kvaliteediga ja mõistlike hindadega. Püüame arvestada kliendi huvisid.
 •  Kõik materjalid, mida remondiks kasutame, on sertifitseeritud. Maksmine toimub lepingu alusel, juurdemaksed tööprotsessis on välistatud.
 • Meie firmas on tagatud kvaliteetne teenindus: meil töötavad suure praktilise kogemusega spetsialistid.
 • Sooja või külma vee torusid võime tulla paigaldama või vahetama teile sobival ajal.
 • Avaldusi sanitaartehniliste teenuste osutamiseks võtame vastu nii füüsilistelt kui juriidilistelt isikutelt. Maksta saab nii sularahas kui sularahata arveldusega.

Usaldage end meie hoolde! Teie olmeprobleemide lahendamine on meie ülesanne.