Santehniliste seadmete ootamatu rivist väljaminek on ebameeldiv, kuid üsna sage nähtus. Avariisantehniku teenused võivad päästa teie vara ja naabrid remondist ning säästa teie raha ja närve. Kui teid uputab vesi või kanalisatsiooni heitvesi, tasub viivitamatult välja kutsuda santehniliste avariitööde meister.

Avariiolukordade põhjused

Sanitaartehnikute kiirväljakutsete sagedasemad põhjused on:

 • katsed sanitaartehnika rikkeid iseseisvalt remontida;
 • toodete kasutamine tehnilist ohutust eirates;
 • profülaktikameetmete eiramine seadmete kasutamisel;
 • toote vale paigaldus või tootmispraak;
 • kommunaalsüsteemide füüsiline ja moraalne kulumine.

Avariibrigaadi väljakutsete põhjused on:

 • küttesüsteemi külmumine;
 • veetoru või kanalisatsioonipüstiku lõhkemine;
 • keldri üleujutus;
 • veeuputus naabritelt, keda ei ole kodus;
 • mis tahes toru lekkimine.

Meiega töötamise plussid

Meie kogenud spetsialistide brigaad tuleb avariikohale ja lahendab probleemi. Töötajate kõrge kvalifikatsioon võimaldab neil teha igasuguse keerukusega remonditöid. Meil on olemas spetsiaalsed tööriistad, et kõrvaldada avariiolukorrad nii veevarustus-, kanalisatsiooni- kui küttesüsteemis.

Kui teil on tekkinud force majeure olukord santehnikaga, helistage meile. Kirjeldage avariibrigaadi väljakutsumise põhjusi võimalikult põhjalikult:

 • Kirjeldage täpset olukorda (uputus, WC-poti ummistus);
 • Öelge, mille tõttu avarii tekkis (segisti, toru);
 • Täpsustage, millises tehnosüsteemis on probleem (küte, kanalisatsioon).

See teave lihtsustab meie ülesannet ja spetsialistid osutavad kvalifitseeritud abi kiiremini. Saabume kokkulepitud ajal teie juurde koos kõigi vajalike tööriistade ja seadmetega.

Te võite kutsuda meie spetsialiste probleemide mitmekülgseks lahendamiseks: avarii lokaliseerimine, remonditööde üksikasjade arutamine ning nende tegemiseks materjalide ja seadmete valimine. Lisaks vajalikele tööriistadele ja seadmetele on meistritel kaasas varu esmavajalikke osi, mis lühendab märgatavalt avariiolukorra kõrvaldamise aega.

Kui teil tekkis ootamatult ummistus äravoolutorus või WC-potis, kusagilt hakkas lekkima või purunes sifoon – helistage meile. Kõrvaldame erakorralise olukorra kiiresti ja kvaliteetselt. Samuti puhastavad meie spetsialistid kanalisatsioonitorud, peatavad lekke, kõrvaldavad ummistuse WC-potis ja paigaldavad kääniku.

Tellimuse vormistamine brigaadi väljasõiduks on väga lihtne. Selleks tuleb meie ettevõttega telefoni teel ühendust võtta või saata meile e-kiri. Aitame teil lahendada kõik santehnilised probleemid. Teie meelerahu on meie kätes!

Fraasi «santehnilised avariitööd» tähendus on meile absoluutselt arusaadav – meie spetsialistide reageerimiskiirusest sõltub erakorralise olukorra tagajärgede suurus. Me mõistame, et isegi väike leke suudab majaelanikele põhjustada suurt materiaalset kahju. Just seepärast on meie ettevõtte eripäraks operatiivsus.

Meie kliendid saavad garanteeritult kvaliteetsed teenused mõistlike hindadega. Ööpäevaringne töörežiim võimaldab tellijatel kasutada professionaalsete sanitaartehnikute teenuseid 24/7.

Kiirremondi hind sõltub täielikult tööde keerukusest ja mahust. Meie kliendid võivad arvestada soodustuste ja boonuste süsteemiga. Ettenägematute olukordade ennetamiseks pöörduge professionaalide poole.