Korteriomanik peaks teadma, et kõik korteris paiknevad radiaatorid on ühendatud maja üldisesse küttesüsteemi ning seega on need osa kortermaja ühisomandist. Radiaatorite väljavahetamiseks tuleb teha koostööd kortermaja haldava ettevõttega. Pärast nendepoolse heakskiidu saamist remonttöödele, saab meie ettevõte alustada radiaatorite demonteerimist.

Radiaatori vahetamine

Kütteseadmed lähevad rikki, kui nende kasulik tööiga lõppeb. Aastaid kütteseadmete torudes ringlev vesi kahjustab neid, s.o. kütteseadmete ühendusi, torustik muutub kasutamatuks korrodeerumise ning mustuse kogunemise tõttu patareides, seadmete juures esineb roostetamist, setete teket – see kõik tingib seadmete ummistumise ning lekkimist.

Seadme väljanägemine halveneb, see ei sobi enam korteri renoveeritud interjööriga kokku. Vahel soovivad korteriomanikud radiaatorid vahetada välja samaväärsete seadmete või nende uuendatud versiooni vastu, kui ei jääda rahule seadmete küttevõimega.

Ärge võtke küttesüsteemi ise lahti ega pange seda ka ise kokku. Kõiksugused ebaõiged tegevused seadmete vahetamisel võivad kogu süsteemi kahjustada, see omakorda võib tähendada surve kadumist (prao tekkimist), mille tulemusena võib majas uputus tekkida.

Usaldage seadmete demonteerimine professionaalide hoolde, nad oskavad lühikese aja jooksul eemaldada vanad patareid ja asemele panna uued. Töid teostatakse aastaajast hoolimata.

Küttesüsteemid võivad olla erinevatest materjalidest: malmist, alumiiniumist, bimetalsed. Me anname alati kliendile soovitusi, et valida välja tema jaoks sobivaim radiaatori mudel.

Mida on tarvis teada demonteerimise käigus?

Meie töömehed võtavad enne patareide eemaldamist ja nende uutega asendamist arvesse mitut asja. Sealhulgas järgnevat:

  • seadme soojusvõimsus;
  • jahutusradiaatori suurus;
  • küttetorude ümbermõõt ja nende vahele jääv kaugus, seotud kütteseadmete hulk;
  • milline vooderdis on kasutamiseks sobilikem;
  • süsteemis esineva töörõhu väärtus.

Meie ettevõtte spetsialistid töötavad viivitamata, kasutades professionaalset varustust ning mõistes insenersuhtluse vajalikkust. Me vahetame teie kütteseadmed välja ilma teisi koduomanikke häirimata.

Kuidas kütteseadmete vahetamine toimub?

Koduomanikud peavad mõistma, et küttesüsteemi seadmete vahetamise protsess on töömahukas ja nõuab vastavaid teadmisi.

Radiaator on kompleksne mehaaniline seade, mille kasutamiseks on tarvis see paigaldada kohaselt ja professionaalselt.

Hooldustehnikud vahetavad kiiresti välja kulunud seadme. Kogu tehtav töö toimub kooskõlas tehniliste nõuetega.

Küttesüsteemi vahetamise protsessis on mitu etappi:

  1. Alustuseks demonteeritakse kulunud seadmed. Meie töötajad kruvivad maha keermisühenduse või lõikavad vana seadme keevisühenduse maha. Töötajatel on nende tegevuste teostamiseks vajalikud tööriistad olemas.
  2. Seejärel paigaldatakse uue radiaatori sisseseade ja eend. Järgitakse kõiki vertikaalse ja horisontaalse eraldatuse parameetreid. Meie remondimehed ei luba oma töösse defekte.

Kuidas küsida pakkumist?

Kui soovite, et teie korter oleks ühtlaselt köetud, siis võtke meie ettevõttega ühendust. Selle jaoks võtke operaatoriga ühendust telefonitsi või küsige hinnapakkumist meie ettevõtte veebilehe kaudu. Kokkulepitud päeval tuleb teie koju meister, kellega saate leppida kokku töö sisus ja küttesüsteemi paigaldamise kuupäevas.

Pärast remonttööde teostamist ja objekti vastuvõtuakti allkirjastamist tasute tööde eest vastavalt lepingule. Küttesüsteemi vahetamise hinnad on väga taskukohased.

Pakutavate torutöödega seoses rohkema teabe saamiseks võtke meiega ühendust vastavalt ettevõtte kontaktidele.